Zaskakujące fakty na temat życia Michael Jackson
Michael Jackson był artystą muzycznym, któremu nie było obce tyle kontrowersji, co oklasków. Od The Jackson 5 do «Thrillera», Michael Jackson zaczynał na scenie jako chudy, naiwny 11-latek, który w końcu podbił serca wszystkich.

Z wszystkimi jego niesamowitymi rekordowymi przebojami, w połączeniu z jego niezwykłym talentem, przemysł muzyczny został całkowicie zakłócony po jego «moonwalking» na scenie.
1. Michael Jackson urodził się na ulicy zwanej ‘Jackson Street’.

Trudno uwierzyć, że ogłoszony «Król Popu» nie narodził się na innej planecie, która generuje ikony, ale został wychowany z jego skromnych początków na Ziemi. Zanim «Michael Jackson» stał się nazwą domową, był to Michael Joseph Jackson i urodził się w Gary, w stanie Indiana, 29 sierpnia 1958 roku.

Wydaje się, że życie ma bardzo słabe poczucie humoru, ponieważ dorastał na Jackson Street. Wydawało się, że miał stać się postacią muzyczną, gdyż jego matka, Katherine Esther Jackson, grała na klarnecie i fortepianie, a ojciec, Joe Jackson, grał na gitarze z lokalnym zespołem rytmicznym i bluesowym.Surprising facts about Michael Jackson’s life

Faits surprenants sur la vie de Michael Jackson