Top 10 z serii Netflix
Netflix ma w swojej bazie mnóstwo bardzo dobrych oryginalnych seriali, nie tylko amerykańskich. Łatwo się zagubić w ich gąszczu, a trudno zdecydować, co w końcu obejrzeć. Może warto pokierować się oceną społeczności? Które z nich są więc najwyżej oceniane?
Poniżej znajduje się lista ponad 10 seriali Netflix Originals (polska wersja serwisu), które – w ogólnym rozrachunku – zostały najwyżej ocenione przez społeczność portali IMDb i Filmweb. Oceny z każdego z tych serwisów dodałam do siebie i podzieliłam na dwa. Wyszła mi średnia ocena każdego serialu. Te zostały uszeregowane od najwyżej do najniżej ocenianego. Warto jednak dodać, że minimalna nota, jaką otrzymał tu serial, to 8. Niemało, prawda?
1. House of Cards

Nie tylko najwyżej oceniany, ale i chyba najgłośniejszy serial spod szyldu Netflix Original. Jednak wbrew pozorom wcale nie pierwszy – przed nim był Lilyhammer, produkcja norwesko-amerykańska, opowiadająca o gangsterze, który musi zmienić swoje życie i przeprowadza się właśnie do Norwegii. House of Cards to adaptacja powieści Michaela Dobbsa.Resultado de imagen de house of cardsProdukcja nawiązuje też do miniserialu BBC, Dom z kart, z 1990 roku. Fabuła skupia się na postaci Franka Underwooda, cynicznego i bezwzględnego polityka, który marzy o tym, by zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych. W głównej roli mogliśmy do tej pory oglądać Kevina Spaceya, ale aktor – ze względu na oskarżenia o molestowanie seksualne – nie wystąpi w ostatnim sezonie serialu, który zaplanowany jest na ten rok.
Ocena: 8,725
6 warzyw, które nie wiedziałam, że nie powinieneś jeść, jeśli chcesz stracić tłuszcz z brzucha!

葉酸含量最高的8種食物